Rezidence U Rokytky
CS EN

O PROJEKTU

Rezidence U Rokytky je nejnovějším projektem developerské společnosti Real-Treuhand Reality. Projekt je unikátní především pro své umístění v klidné části Prahy, v Hrdlořezech, které si jako jedna z posledních pražských čtvrtí zachovaly venkovský charakter.

Projekt nabízí 69 bytů o rozmanitých dispozicích 1+kk až 4+kk, je tedy vhodný jak pro rodiny s dětmi, které hledají klidné útočiště, tak jako bezpečná investiční příležitost. Samozřejmostí je i dostatečný počet sklepů a parkovacích míst pro rezidenty v podzemním patře projektu.

Každý byt v projektu má balkon nebo terasu a byty v prvním patře disponují prostornou předzahrádkou. Benefitem projektu je i soukromá hrací plocha v jižní části projektu, v jehož těsné blízkosti protéká říčka Rokytka.

Komplexní občanská vybavenost je na dosah. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy, střední odborné školy a také Vyšší policejní školaMetropolitní univerzita Praha. Jen pár metrů od projektu je také několik obchodních řetězců, pošta, lékárna a samozřejmostí jsou autobusové a tramvajové zastávky v těsné blízkosti projektu včetně vlakové zastávky Praha – Libeň. Sportovcům je k dispozici nedaleké fotbalové hřiště s komplexním zázemím nebo například motokáry. Za kulturou nebo velkými nákupy pak můžete vyrazit do obchodního centra Harfa vzdáleného jen 8 min od projektu.

Veškeré informace jakkoliv publikované na těchto stránkách jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy, které nelze vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.

Zásady ochrany osobních údajů | Created by ADCstudio.cz & iREJ.cz